DrawRace

DrawRace
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Diğer yarış oyunlarında göremediğimiz türde bir kontrol mekanizmasına sahip olan DrawRace'te heyecanlı yarışlar bizi bekliyor.

DrawRace ilginç yapısıyla dikkat çeken yarış oyunlarından bir tanesi ve bugüne kadar hiç yaşamadığınız bir yarış deneyimi sunuyor. Ubisoft tarafından geliştirilen oyunda diğer yarış oyunlarında bulamayacağınız bir kontrol mekanizması görev yapıyor.

DrawRace'te aracınızı kontrol etmek için ekranda buton yer almıyor. Bunun yerine parmağınızla yol çizip kontrol edebildiğiniz araçlara yer verilmiş. Kuş bakışı kamera açısına sahip olan oyunda aracımızın gitmesini istediğimiz yolu parmağımızla çiziyoruz, o da bu yolu takip ediyor. Grafikler muhteşem değil fakat genel konsepte uyum sağlıyor. Oyunun heyecanını artırmak için ses efektleri de es geçilmemiş.

DrawRace 20 adet heyecanlı ve bir o kadar da zorlayıcı piste ev sahipliği yapıyor. Oyunda dilerseniz tekli oyuncu modunda ilerleyebilir, dilerseniz de multiplayer modunda dünyanın farklı yerlerinden katılan oyuncularla yarışabilirsiniz.

Son derece yenilikçi bir kontrol sistemine sahip olduğunu düşündüğüm bu oyunda yepyeni bir yarış deneyimi sizleri bekliyor.

YORUMLAR