Dream City: Metropolis 1.2.92 (ios)

Dream City: Metropolis

Dream City: Metropolis
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hayalinizdeki şehri yönetebileceğiniz ve binaları dilediğiniz gibi dekore edebileceğiniz eğlenceli bir oyundur.

Ücretsiz olarak oyun severlerin hizmetine sunulan ve bir milyondan fazla oyuncu tarafından keyifle oynanan Dream City: Metropolis, hayalinizdeki şehri kurabileceğiniz ve yönetebileceğiniz benzersiz bir simülasyon oyunudur.

Oyun içerisinde şehri kurarken kullanabileceğiniz çeşitli binalar, eğlence alanları, ticarethaneler, oto sanayi, ulaşım yolları ve daha birçok farklı mekan bulunmaktadır. Size verilen görevleri tamamlayarak para biriktirebilir ve bu sayede konut yapımında kullanabileceğiniz gerekli malzemeleri satın alabilirsiniz. Harita yardımı ile boş alanları tespit edebilir ve dilediğiniz konutu inşa edebilirsiniz.

Şehre kuracağınız spor alanları, eğlence merkezleri, hastaneler, mağazalar, marketler ve daha birçok farklı yaşam alanları sayesinde hızla gelişebilir ve geniş bir alana yayılabilirsiniz. Şehri yönetmek için doğru stratejiler kurmalı ve yerleşim alanlarını planlı bir şekilde tasarlamalısınız.

Android ve İOS işlemciye sahip tüm cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışan ve oldukça geniş bir oyuncu kitlesine hitap eden Dream City: Metropolis, hayalinizdeki şehri dilediğiniz gibi tasarlayabileceğiniz kaliteli bir oyundur. Sizlerde bu oyun sayesinde kendi şehrinizi kurabilir ve eğlenceli anlar geçirebilirsiniz.

YORUMLAR