Dreamdays

Dreamdays
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    45

  • Üretici

    Yao Liu

Dreamdays uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak kolayca ve ücretsiz olarak tüm etkinliklere dair bildirimler alabilirsiniz.

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz Dreamdays uygulaması, ücretsiz olarak unutmamanız gereken özel günleri hatırlamanız için size yardımcı oluyor ve hem kolay kullanımı hem de güzel tasarlanmış arayüzüyle de dikkatleri üzerine çekiyor.

Uygulamanın sahip olduğu yetenekler oldukça çeşitlilik yaratacak şekilde hazırlanmış ve bu sayede tüm doğum günleri, özel etkinlikler ve buluşmaları hatırlamak oldukça basit hale geliyor. Uygulamaya eklediğiniz özel günler bir sayaç vasıtasıyla görüntüleniyorlar ve dilediğiniz gibi kategorizasyon gerçekleştirmeniz mümkün.

Zamanı gelen etkinlik bildirimlerden size aktarıldığı için her defasında uygulamayı açarak kontrol etmenize de gerek kalmıyor. Eğer belirlediğiniz etkinlik yıllık olarak gerçekleşiyorsa bunu işaretleyerek her sene size tekrardan hatırlatılmasını da sağlayabiliyorsunuz.

Uygulama içerisinde bulunan renklendirme sisteminden faydalanarak hem farklı kategorilerdeki etkinlikleri birbirlerinden ayırt etmek mümkün oluyor hem de geçmiş etkinlikleri de gelecek etkinliklerden ayırmak oldukça kolay bir hale geliyor.

iCloud desteği sayesinde bir iOS cihazınızdan girdiğiniz etkinliğin diğerlerinde de belirmesini sağlayabiliyor ve bu sayede tüm cihazlardan etkinlik takibinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Şifre koruması ve sesli hatırlatmalara imkan tanıması ise uygulamanın diğer işe yarar özellikleri arasında.

Eğer dostlarınız veya ailenizle ilgili özel günleri unutmaktan sıkıldıysanız kesinlikle göz atmanız gereken ücretsizler arasında yer aldığını söyleyebilirim.

YORUMLAR