Dreaming Dash

Dreaming Dash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sevimli hayvanlar eşliğinde engeller ve tuzakların arasında ilerlemeniz gereken keyif verici bir oyundur.

Sürükleyici özelliği ile sıkılmadan devam edeceğiniz Dreaming Dash, Android ve İOS sürüm desteği olan tüm cihazlarda keyifle oynayabileceğiniz muazzam bir oyundur. Macera ve eğlencenin tadını çıkartabileceğiniz güzel bir oyun sizleri bekliyor. 

Keyifli ses efektleri ile cezp edici bir oyun haline gelen bu uygulamada yapmanız gereken tek şey, hareketli buz küplerinin ve çeşitli engellerin yer aldığı zorlu parkurlarda hızlı bir şekilde yola devam etmektir. Parkurda ilerledikçe farklı hayvanlar ile yolda ilerleyebilirsiniz. Akıcı ve hareketli bir oyun sizleri bekliyor. 

Oyun içerisinde fare, penguen, tilki, panda ve daha birçok türde hayvan karakterine rastlamanız mümkün. Birbirinden sevimli bu karakterleri kullanarak buz bloklarına ve engellere takılmadan hızlı bir şekilde ilerlemelisiniz. Buz kütlelerinin aralarında yer alan puanları ve yıldızları toplayarak, farklı bölümlerin kilidini açabilirsiniz. Ayrıca hızlı geçişler yaparak ekstra puanlar kazanabilirsiniz. 

Kaliteli ve etkileyici grafik tasarımı ile dikkat çeken Dreaming Dash, binlerce oyun tutkunu tarafından zevkle oynanan benzersiz bir oyundur. Sizlerde eğlenceli dakikalar geçirebileceğiniz bu oyuna ücretsiz olarak erişebilirsiniz. 
 

YORUMLAR