Dream:ON

Dream:ON
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,106

  • Üretici

    YUZA

Dream:ON adlı iOS uygulaması ile rüyalarınızı düzene sokarak daha sağlıklı bir uyku uyuyabilirsiniz.

Bu gece rüyamda ne görsem acaba? Evet yanlış duymadınız, artık yatağınıza yatmadan önce o gece istediğiniz rüyayı görmenize yardımcı olacak bir iOS uygulaması olan Dream:ON, iTunes'ta yerini aldı bile.

Kontrolsüz bir şekilde rüya görmek insanların yorgun uyanmasına yol açabilecekken, rüyalarınızı kontrol altına alıp ne görmek istediğinize karar verirseniz göreceğiniz rüya sabah kalktığınızda bütün bir gününüzün güzel geçmesini sağlayabilir. Britanyalı Profesör Richard Wiseman rüyalarla ilgili araştırmaları sonucunda insanların istedikleri rüyaları görebilecekleri bir iOS uygulaması geliştirdi.

Dream:ON adlı uygulamayla kullanıcılar yatmadan önce hangi rüyayı görmek istediklerini ayarlayarak, mobil cihazlarını baş hizasında ters bir şekilde yanlarına koyuyorlar. Kullanıcı uykuya daldıktan sonra uygulama kullanıcının hareketlerini izleyerek daha önceden ayarlanmış olan ses sinyalleri sayesinde görmek istediğiniz rüyayı görmenize yardımcı oluyor ve sabah daha dinç ve zinde uyanmanıza olanak tanıyor.

Uygulamayı kullananlar, uyku düzenleri hakkında fikir sahibi olabilecekleri gibi, rüyalarında gördükleri insanları Facebook üzerinden paylaşma imkanıda bulacaklar. Dream:ON adlı uygulamayı indirerek ücretsiz olarak gelen 3 senaryoyla rüyalarınıza ayrı bir renk katabilirsiniz. Eğer uygulamadan memnun kalırsanız diğer rüya senaryolarını belirli bir ücret karşılığında satın alabilirsiniz.

YORUMLAR