Dreamverse 1.0 (ios)

Dreamverse

1.0
Dreamverse
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dreamverse, bilim-kurgu temasıyla beğenimizi kazanan ilginç bir beceri oyunu.

Dreamverse, aksiyon odaklı beceri oyunları kategorisine sokabileceğimiz kaliteli ve ücretsiz bir oyun.

iPhone ve iPad cihazlarda oynanmak üzere tasarlanmış olan bu oyunda masalsı bir evrene, zorlu parkurlara ve dinamik bir oyun atmosferine yer verilmiş. Sonsuz koşu oyunları çizgisinde ilerleyen Dreamverse'deki amacımız kontrolümüze aldığımız tuhaf görünümlü aracı hiçbir engele çarptırmadan ilerletmek.

Bunu gerçekleştirebilmek için ekrana hızlı dokunuşlar yapmamız yeterli oluyor. Fakat bu noktada asıl önemli olan hızlı hareketler yaparken zamanlamaya da dikkat etmek. Aksi halde açıp kapanan duvarlara veya hareket eden platformlara çarpabiliriz. Bu tarz bir durumda oyuna baştan başlamak zorunda kalıyoruz. Oyundaki puanımız, gittiğimiz mesafe ile doğru orantılı olarak artıyor.

10 farklı farklı mekanda ilerlediğimiz oyunda istersek sonsuz modda da mücadele edebilme şansına sahibiz. Bu modda herhangi bir limit olmadan sadece hayatta kalmaya çalışıyoruz.

Bİlim-kurgu temasıyla beğenimizi kazanan Dreamverse, beceri ve sonsuz koşu türündeki oyunlardan keyif alan iOS cihaz sahiplerinin kaçırmaması gereken yapımlardan bir tanesi.

YORUMLAR