DreamWorks Universe of Legends

DreamWorks Universe of Legends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarda oynanabilen DreamWorks Universe of Legends mobil oyunu; Shrek, Kung-Fu Panda gibi sevilen DreamWorks karakterleriyle oynayabileceğiniz son derece keyifli bir rol yapma oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen DreamWorks Universe of Legends mobil oyunu, sevilen DreamWorks animasyon karakterlerini mobil oyun platformunda tekrar canlandıran heyecan dolu bir tür rol yapma oyunudur.

DreamWorks Universe of Legends mobil oyununda sinemada dünya çapında gişe rekorları kıran DreamWorks animasyon filmlerinden karakterleri göreceksiniz. Shrek’ten Kung-Fu Panda’ya, Madagaskar’dan Po’ya efsane olmuş DreamWorks karakterleriyle oluşturacağınız rüya takımla kötü karakterlere karşı amansız bir mücadele vereceksiniz.

Araf adı verilen ve tüm DreamWorks karakterlerinin bağlantı noktası olan dünyada DreamWorks evrenini kötü karakterlerin tehdidinden korumakla görevli olduğunuz DreamWorks Universe of Legends mobil oyununda 40’ın üzerinde DreamWorks karakterinin kilidini açıp ekibinize dahil edebilirsiniz. Her karakterin farklı saldırı özellikleri olan oyunda kaliteli grafiklerle oyunun akıcılığı da destekleniyor. Kesintisiz macerada gizli üssünüzü kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca çevrimiçi oynayarak tüm dünyadan gerçek oyuncularla aynı ekipte yer alarak aynı amaç uğruna savaşabilirsiniz. Kesintisiz bir maceranın kapılarını açan DreamWorks Universe of Legends mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR