Drift City Mobile

Drift City Mobile
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drift City Mobile, drift tutkunlarının başından kalkamayacakları nitelikte eğlenceli bir oyun.

Drift City Mobile, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir drift oyunu olarak dikkatlerimizi çekti.

Drift oyunları oynamaktan keyif alıyor ve bu kategoride kaliteli bir oyun deneyimi yaşatabilecek düzeyde olan seçeneklere göz atıyorsanız Drift City Mobile listenizde bulunması gerekenlerden biri.

Öncelikle oyunun ücretsiz olmasına rağmen son derece zengin ve eğlenceli bir oyun deneyimi sunduğunun altını çizmemiz gerekiyor. Oyunun en büyük artılarından birisi, dünya çapındaki oyuncuları bir araya getirerek kendi aralarında çekişmeli yarışlar yapabilmelerine imkan vermesi. Bu sayede tanımasak dahi farklı kişilerle bir araya gelerek drift yeteneklerimizi sergileyebiliyoruz.

Oyunda tam tamına 180 farklı araba mevcut ve bunların her biri farklı teknik özelliklere sahipler. Hatta yarışları kazandıkça araçlarımızı upgrade ederek daha yüksek performansa kavuşmalarını sağlayabiliyoruz.

Bir yarış oyunu olarak Drift City Mobile son derece iyi işlere imza atmış. Eğlenceli ve kaliteli oyun yapısıyla kısa sürede yüksek başarı elde edebilir.

YORUMLAR