Drift For Fun 0.9.5 (ios)

Drift For Fun

Drift For Fun
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drift For Fun, yarış oyunlarına merakı olanların denemesi gereken ücretsiz bir seçenek.

iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlence ve mizah odaklı bir yarış oyunu arayışındaysanız Drift For Fun'a göz atmanızı tavsiye ediyorum. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda rakiplerimizle kıyasıya yarışlar yapıyor ve turu en önce bitirmeyi amaçlıyoruz.

Son derece eğlenceli bir karaktere sahip olan Drift For Fun'da günlük hayattan tanıdığımız fakat tasarım olarak epey bir dğeişime maruz kalmış araçları kullanma şansına sahip oluyoruz. Araçları yönlendirebilmek için ekranda bulunan ok tuşlarından faydalanmamız gerekiyor.

Hem pistlerin hem de kullandığımız yarış arabalarının tasarımları kaliteli görünüyor. Sunulan araçlar ve pistler arasından istediğimizi seçerek yarışlara başlayabiliyoruz. Hatta İstanbul sokaklarında drift yapma şansına dahi sahibiz.

Oyunun en önemli özelliklerinden birisi de arkadaşlarımızla bir araya gelerek kendi yarış takımlarımızı kurmamıza imkan vermesi. Takımımızla bir araya gelerek başka takımlarla yarışlar gerçekleştirebiliyoruz.

Gerçekçilikten ziyade eğlenceye ve oyun keyfine önem veriyorsanız Drift For Fun'a göz atmanızı tavsiye ediyorum.