Drift Punk

Drift Punk
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drift Punk mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Drift Punk hızlı ve heyecanlı bir yarış deneyimi sunan ve oyunculara çılgınca yanlama imkanı veren bir mobil drift oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabeltlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan Drift Punk'da bizi klasik yarış oyunlarından farklı bir tecvrübe bekliyor. Drift Punk'da hem drift yapıyoruz hem de yarışıyoruz. Oyunda şehrin en hızlı sürücüsü olmaya ve yeteneklerini kanıtlamaya çalışan bir sürücünün yerine geçiyoruz. Amacımız ise yoğun trafiğe sahip bir otoyolda en yüksek hızda yanlayarak en uzun süre ilerlemek. Oyunda ne kadar uzun süre ilerlersek o kadar yüksek puan kazanıyoruz.

Drift Punk'ta trafikteki tırlara ve diğer araçlara dikkat ederek onlara çarpmamaya çalışıyoruz. Ayrıca yüksek hız yaptığımız için polis de peşimize takılıyor ve heyecanlı kovalamacalara dahil oluyoruz. Oyun grafiklerinin kendine has bir tarzı var ve bu tarzın göze hoş göründüğünü söyleyebiliriz. Yol ve trafikteki araçlar basit neon renklerle işaretlenirken polis araçları ve kullandığımız araçlar normal renkleriyle görülmekte. Bu da oyunda aracımızın kolay seçilmesine yardımcı oluyor.

Drift Punk'ı sadece tek parmağınızla oynayabilmeniz mümkün. Bu sayede oyunu otobüs yolculuklarınızda kolayca oynayabilirsiniz.