Driplet Wall

Driplet Wall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Driplet Wall beceri oyunları oynamaktan keyif alan herkesin severek oynayabileceği bir oyun.

Driplet Wall son dönemlerde epey popüler hale gelen, basit fakat ekrana kilitleme potansiyeli yüksek beceri oyunlarından bir tanesi. Hem iPhone hem de iPad cihazlarımıza ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyun renkler üzerine kurulmuş.

Oyundaki temel amacımız ekranın yukarısından düşen damlayı, aynı renkteki bloğun üzerine düşürmek. Eğer bunu doğru bir şekilde gerçekleştiremezsek oyun sona eriyor ve yeniden başlamak durumunda kalıyoruz.

Blokların yerini değiştirmek için ekrana tıklamamız gerekiyor. Ekrana her tıklayışımızda blokların rengi değişiyor. Bu şekilde damlanın rengiyle aynı blokları denk getirmeye çalışıyoruz. Bu tarz oyunların hemen hemen hepsine olduğu gibi Driplet Wall'da da ilk bölümler görece olarak daha kolay, ilerleyen bölümler ise daha zor. Başka bir ifadeyle ilk birkaç bölümde oyunun dinamiklerine alışıyor sonrasında ise gerçek mücadeleye başlıyoruz.

Beceri oyunları ilgi alanınıza giriyorsa ve bu kategoride oynayabileceğiniz kaliteli bir oyun arıyorsanız Driplet Wall mutlaka denemeniz gereken yapımlar arasında.

YORUMLAR