Drive and Park 1.3 (ios)

Drive and Park

1.3
Drive and Park
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Park etme becerinizi gösterin.

Drive and Park, minimalist görselleri, tek dokunuş kontrolleri, ufak boyutu ve tek oyun moduyla mobil oyuncuların dikkatini çeken araba sürme ve park etme oyunu. iOS tarafında da indirmesi ve oynaması ücretsiz! Toplu taşımada, otobüs beklerken, misafirlikte veya canınız sıkıldığında iPhone’unuzda açıp oynayabileceğiniz, kafa dağıtmak, zaman geçirmek için birebir bir mobil oyun.

Park etme yeteneğinizi gösterdiğiniz arcade araba oyunu ancak benzerlerinden biraz farklı oynanış sunuyor. Hızını kontrol edemediğiniz arabayı park etmek için uğraş veriyorsunuz. Sağlı sollu arabaların park ettiği, oldukça dar sokaklarda boş bulduğunuz yere arabanızı park ediyorsunuz. Araba park noktasına yaklaştığında ekrana basılı tutmanız yeterli oluyor lakin zamanlamanız mükemmel olmalı. Arabayı kaydırarak sadece tek araçlık yere park ettiğinizden zamanlama önemli. Biraz erken ya da geç dokunduğunuzda kaza oluyor, polis anında olay yerine geliyor.

Tepe kamera açısından oynanış sunan araba park etme oyununda her park para kazandırıyor. İlerledikçe farklı araçlar sürüyor, farklı yerler görüyorsunuz.

YORUMLAR