Driver Speedboat Paradise

Driver Speedboat Paradise
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Driver Speedboat Paradise güzel grafiklere sahip olan bir yarış oyunudur

Driver Speedboat Paradise, bilgisayar ve oyun konsollarından tanıdığımız yarış oyunu serisi Driver'ın son üyesi.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan Driver Speedboat Paradise'da mafyaya karşı savaşan bir kahramanın hikayesi konu alınıyor. Kahramanımız bir mafya liderini çökertmek için polisle işbirliği yapıyor ve yarışlara katılıyor. Daha önceki Driver oyunlarında araba kullanma yeteneklerimizi sınıyorduk; fakat bu sefer bizi farklı bir tecrübe bekliyor. Driver Speedboat Paradise'da sürat teknesi kullanarak yeteneklerimizi su üzerinde gösteriyoruz.

Driver Speedboat Paradise içerisinde bolca aksiyona yer veren bir yarış oyunu. Oyunda bitiş çizgisini ilk geçen yarışçı olmaya çabalamanın yanısıra rampalardan ve dalgaların üzerinden uçarak akrobatik hareketler gerçekleştirebiliyoruz. Havada toplayacağımız nitrolar ise daha hızlı gitmemize ve polis teknelerini atlatmamıza yardımcı oluyor. Oyunun grafikleri genel olarak göze hoş görünüyor.

Driver Speedboat Paradise içerisinde 20 farklı sürat teknesi yer alıyor. Yarışlardan kazanacağımız parayla yeni tekneler alabiliyoruz veya kullandığımız tekneyi geliştirebiliyoruz. Oyunu dilerseniz dokunmatik kontrollerle, dilerseniz hareket sensörü yardımıyla oynayabilirsiniz. Genel olarak oyun rahat bir şekilde oynanabilmekte.

YORUMLAR