Drop Shot

Drop Shot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drop Shot uygulamasını iOS cihazlarımız üzerinde kaydettiğimiz ekran görüntülerini Dropbox hesabımıza aktarmak için kullanabiliyoruz.

Drop Shot, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir ekran görüntüsü aktarma uygulaması olarak tanımlanabilir.

Ücretsiz olarak sunulan bu uygulama ile mobil cihazlarımızda çekmiş olduğumuz ekran görüntülerini otomatik olarak Dropbox hesabımıza aktarabiliyoruz. Bu sayede ekran görüntülerinin cihazımızda yer kaplamasına engel oluyoruz.

Uygulamanın özellikle tasarımcılar, uygulama geliştiricileri ve uygulamaları test edenler tarafından sevilerek kullanılacağını düşünüyoruz.

Drop Shot'ı kullanmak son derece pratik. Girişte Dropbox hesabımızı uygulamaya bağlıyoruz ve bu işlemden sonra görüntüler direkt olarak aktarılmaya başlıyor. Elbette aktarılan görüntüleri daha sonra istersek silebiliyoruz.

Uygulamada kullanılan arayüz son derece şık ve işlevsel olmak üzere tasarlanmış. Ekran görüntülerini yönetmek ve gerekirse silmek birkaç basit ekran dokunuşundan ibaret. Sorunsuz ve akıcı bir kullanım deneyimi sunan Drop Shot, ekran görüntülerinin cihazında yer kaplamasını istemeyen herkes tarafından mutlaka kullanılmalı.

YORUMLAR