Drop

Drop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drop uygulaması sayesinde iOS işletim sistemli cihazlarınızdan kolayca ilginizi çeken konuları kanallar vasıtasıyla takip edebilirsiniz.

Drop uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak merak ettiğiniz konular üzerine yeni içerikleri takip etmek istiyorsanız kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulama olarak hazırlanmış. Basit ve sade arayüzü sayesinde hemen ilginizi çeken konularla ilgili tüm yeni şeyleri öğrenmeye başlayabiliyorsunuz.

Uygulama temel olarak içerisinde bulunan kanalları takip etmenizin neticesinde bu kanallara gelen yeni içerikleri görmenizi sağlıyor. Kanalların içerisinde takip ettiğiniz konuya dair içerikler yayınlanıyor ve yayınlanan içerikleri push notification yani bildirim desteğiyle hemen görmek mümkün hale geliyor.

Takip edebileceğiniz kanallar arasında TV dizilerinden tutun da spor takımlarına ve hatta YouTube kanallarına kadar pek çok seçenek yer alıyor. Bu sayede herkesin ilgi duyduğu konular üzerine içerikler keşfedebileceğine inanıyorum. Sunulan içerik kaynaklarının hem bloglar hem de YouTube üzerinden olması içerik çeşitliliğinin oldukça yüksek olmasını sağlıyor.

Şimdilik bazı kullanıcılar için uygulamanın kanal adedi ve içerik türleri yetersiz gelebilir ancak ilerleyen sürümlerde bu sıkıntının da giderileceğine inanıyorum. Gelen bildirimlerin üzerine tıklayarak hemen ilgili içeriği izlemeye veya okumaya koyulabiliyorsunuz.

Sürekli olarak farklı kaynaklardan belli konuları takip etmek için zamanı olmayanların hepsini tek bir noktadan gerçekleştirebilmelerine olanak sağladığı için denemeniz gereken uygulamalar arasında olduğuna inanıyorum.

YORUMLAR