Drunk Mode 4.6.4 (ios)

Drunk Mode

Drunk Mode
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drunk Mode uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının içkili akşamlarda pişman olmalarına engel oluyor!

Drunk Mode uygulaması, adından da anlayabileceğiniz gibi iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış bir içki modu uygulaması olarak karşımıza çıktı. İçkili olduğunuz akşamlarda nerede ne yaptığınızı hatırlamakta zorlanıyor, saçmasapan insanları aramaya kalkıyorsanız kesinlikle göz atmadan geçmemeniz gerekenler arasında.

Uygulama, özellikle içkinin ucunu kaçırdığınızda size yardımcı olacak pek çok seçeneğe sahip. Bunlardan birincisi ve bana kalırsa en önemlisi, arama ve SMS kilidi özelliğini barındırması. Bu özellik sayesinde sarhoş olduğunuz akşamlarda eski sevgililerinize çağrı yapmanız veya SMSler göndermeniz engelleniyor, patronunuza sarhoş bir şekilde saydırmanız imkansız hale geliyor. Kendini tutamayanlar için ideal olduğunu belirtelim.

Bir diğer Drunk Mode güzelliği ise, bütün bir gece boyunca hem sizin hem de arkadaşlarınızın izini GPS üzerinden takip etmesi. Böylece onlarla yeniden buluşmak istediğinizde grubu kolayca bir araya getirebiliyor, sabahleyin kalktığınızda gece nerelerde bulunduğunuza dair kayıtları görebiliyorsunuz. Sabahları bütün bir akşam ne yaptığını düşünenler kesinlikle bu özellikten faydalanacaklardır.

Evinizin konumunu uygulamaya girmeniz halinde sarhoşken uygulamanın sizi evinize doğru yönlendirmesini de sağlayabiliyorsunuz. Hatta pek de kendinizde değilseniz başkalarına evinizi tarif etmenin de etkili yollarından birisini sunuyor.

Akşamları sık sık içenler ve kendini kaybedenler Drunk Mode uygulamasını kullanarak biraz daha rahat olabilirler.

YORUMLAR