Dubble

Dubble
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    24

  • Üretici

    Dubble Me Ltd

Dubble, iOS kullanıcılarının fotoğraflar çekerek bu fotoğrafları topluluk ile paylaşabilmesini sağlayan yararlı ve kullanışlı bir iOS uygulamasıdır.

Dubble, uygulama marketi üzerinde bulunan en etkileyici fotoğraf paylaşım uygulamalarından biri olarak, kullanıcıların fotoğraflar çekerek uygulama üzerindeki diğer kullanıcılar ile paylaşmasını sağlıyor. Uygulamayı kullanabilmek için tek yapmanız gereken bir profil oluşturmak. Bu aşamadan sonra fotoğraflar çekmeye başlayabilir ve çektiğiniz fotoğrafları diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz. Bunun dışında daha önceden kameranız ile çektiğiniz fotoğrafları da uygulamaya yükleyerek topluluk ile paylaşımda bulunabiliyorsunuz.

Kendi içerisinde bulunan kamera fonksiyonu ile birlikte gelen uygulama, en iyi ve en güzel fotoğrafları çekmenizi sağlıyor. Uygulamanın en enterasan ve ilgi çekici yönü ise fotoğraflarınızı rastgele olarak birleştirerek paylaşımda bulunabilmesi. Örneğin 10 adet fotoğrafınız arasından 4 tanesini rastgele seçerek birleştiren uygulama, bu fotoğrafları diğer kullanıcılar ile paylaşabiliyor. Bu özellik sayesinde hangi fotoğraflarınızın birleşeceğini bilmeden ortaya muhteşem yeni fotoğraflar çıkarabilirsiniz.

Uygulama üzerinde oluşturduğunuz fotoğrafları beğenirseniz, herhangi bir sınır veya kısıtlama olmadan fotoğrafları cihazınıza indirebilirsiniz. Uygulama üzerindeki profilleri gezme ve fotoğrafları indirme konusunda tamamen özgürsünüz.

Genel olarak oldukça etkileyici bir fotoğraf paylaşım uygulaması olan Dubble'ı, iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR