DUDR

DUDR
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dudr uygulaması ile çektiğiniz fotoğrafları arkadaşlarınızla paylaşma sürecini adeta bir oyuna dönüştürebilirsiniz.

Dudr fotoğraf çekmekten hoşlanan kullanıcıların çektikleri fotoğrafları arakadaşlarıyla paylaşma süreçlerini adeta bir oyuna dönüştürüyor. Fotoğraf paylaşmanın pek çok yolu olsa da Dudr bu konuda ortaya tamamen orijinal bir format koyuyor.

Uygulamanın nasıl çalıştığını kısaca açıklayalım. Uygulamayı kullanabilmek için siz ve arkadaşlarınızın aynı anda uygulamada yer alan butona tıklaması ve fotoğraf paylaşım seansı başlatması gerekiyor. Bu butona bastıktan sonra 24 saatlik bir seans başlıyor ve bu süre sonunda çekilen tüm fotoğrafları seans katılımcıları ile paylaşılıyor.

Fotoğraf paylaşım seansına katılan kullanıcılar 24 saat dolana kadar diğer kullanıcıların çektiği fotoğrafları göremiyorlar. Süre dolunca her katılımcıya bir link gönderiliyor. Bu link üzerinden albümde bulunan tüm fotoğraflara erişim sağlanabiliyor.

24 saatlik süreç başlayınca katılımcıların her birini ekranda görmek mümkün. Konum bazlı çalışan bir uygulama olduğu için katılımcıların birbirlerine yakın bölgelerde olması gerekiyor. Bu yüzden paylaşım seansını sadece aynı ortamda bulunan arkadaşlarınızla başlatabilirsiniz. Bu biraz kısıtlayıcı bir özellik gibi olsa da aslında uygulamanın konseptini daha da orijinal kılan bir detay.

Çektiğiniz fotoğrafları Facebook, Instagram gibi herkesin görebileceği alanlar yerine sadece arkadaşlarınızla paylaşmak istiyorsanız Dudr'ı mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR