Duke Nukem: Manhattan Project 1.0.8 (ios)

Duke Nukem: Manhattan Project

Duke Nukem: Manhattan Project
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Duke Nukem: Manhattan Project klasik oyunun iOS cihazlar için uyarlanmış halidir

Duke Nukem: Manhattan Project bilgisayar oyunları kahramanları arasında bir klasik olan Duke Nukem efsanesinin daha önceden bilgisayar için yayınlanmış oyununun iOS cihazlara uyarlanmış versiyonudur.

Adeta "Kral geri dönüyor" dedirten oyun bolca aksiyon sunan bir yapıda. Oyunda Duke Nukem New York sakinlerini mutantlara dönüştüren Mech Morphix'i durdurmaya çalışıyor ve ölümcül mutantları pataklayarak dünyayı yeniden kurtarıyor. Bu iş Duke Nukem için sıradan ve sıkıcı bir iş günü gibi olsa da biz oyuncular heyecan ve aksiyonu doruklarda yaşayabiliyoruz.

İlk Duke Nukem oyununun çıkmasının 10 sene sonrasında yayınlanan Duke Nukem: Manhattan Project bilgisayarda bizlere fakrlı bir tecrübe yaşatmıştı. Günümüze geldiğimizde ilk oyunun üzerinden tam tamına 20 yıl geçti ve 20. yılı kutlamak adına Duke Nukem: Manhattan Project mobil cihazlar için çıkış yaptı. Bu güzel oyun ilk iki Duke Nukem oyununun sunduğu 2 boyutlu yapıyı 3. oyunun sunduğu 3 boyutla birleştiriyor ve mobil cihazlar için gayet güzel grafikler ve oynanışla oyun severlere sunuyor. Oyunda birçok farklı silahı kullanabiliyoruz. Duke Nukem oyunlarının kendine has mizahı ise oyunda değişmeden yer alıyor.

Duke Nukem maceralarına her zaman olduğu gibi "Let's rock!" diyerek başlıyor ve bizlere bolca eğlence sunuyor.

YORUMLAR