Dumber League 1.1 (ios)

Dumber League

1.1
Dumber League
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dumber League mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir futbol oyunudur

Dumber League eğer klasik futbol oyunlarından sıkıldıysanız ve değişik bir futbol oyunu  oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Dumber League'de 2 kafadarın hikayesi konu alınıyor. Bu kafadarlar durgun bir hayata sahip olan şehirlerine biraz heyecan getirme istiyorlar ve bu amaçla futbol maçları düzenlemeyi planlıyorlar. Fakat temel problemleri futbol hakkında hiç bir fikre sahip olmamaları. Tek birdikleri şey iki takımın karşılıklı maç yaptığı ve futbolun topu tekmeleyerek oynandığı. Kafadarlar kendi futbol takımlarını kurmak amacıyla sokakta buldukları insanlara formaları giydiriyorlar ve sahaya sürüyorlar.

Dumber League'in senaryo modunda turnuvalara çıkıyoruz. Eğero yunu arkadaşlarınıza karşı oynamak isterseniz bu işi aynı cihaz üzerinde yapabiliyorsunuz. Maçlarda topa vurmak için veya pas atmak için sapanla taş atıyormuş gibi parmağımızla topu çekiyor ve bırakıyoruz.

Dumber League içinde sarhoşları ve serseriler futbol oyuncularına dönüşüyor. Oyun retro tarzda grafiklere ve ses efektlerine sahip.

YORUMLAR