Dungeon Crawlers HD 2.0.5 (ios)

Dungeon Crawlers HD

Dungeon Crawlers HD
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dungeon Crawlers HD sıra tabanlı bir strateji oyunudur

Dungeon Crawlers HD eğer rol yapma oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek ve size uzun süreli eğlence sunabilecek bir RPG.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınız ve iPad tabletleriniz için geliştirilmiş olan Dungeon Crawlers HD'de fantastik bir hikaye konu alınıyor. Farklı kahramanları seçerek başladığımız oyunda bu hikaye boyunca birçok ilginç mekanı ziyaret ediyoruz. Kimi zaman goblinler tarafından istila edilmiş derin zindanlarda yolculuk ederken kimi zaman lavlar tarafından oyulmuş mağaralara konuk oluyoruz. Bu mekanlarda değişik canavarlar ve yaratıklar bizi bekliyor. Bu düşmanları yok ettikçe tecrübemiz artıyor ve seviye atlayabiliyoruz. Yeni büyülü eşyalar, yeni yetenekler zindanların derinliklerinde bizi beklemekte.

Dungeon Crawlers HD hikayesine mizahi öğeler serpiştirilmiş bir oyun. Bir yandan kuvvetli bölüm sonu canavarlarıyla savaşırken diğer yandan gülebiliyorsunuz. Oyun oldukça güzel de görünüyor. Çevresel grafikler, yüksek detaylı karakter modellemeleri, ileri seviye ışık yansımaları ve gölgeler oyunda iyi bir şekilde kullanılıyor.

Dungeon Crawlers HD'de farklı oyun modları ve haritalar da bulabilmeniz mümkün. Sıra tabanlı savaş sistemine sahip Dungeon Crawlers HD klasik RPG oyunlarının havasını mizahi bir şekilde işliyor.

YORUMLAR