Dungeon Highway Adventures 1.1.0 (ios)

Dungeon Highway Adventures

Dungeon Highway Adventures
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dungeon Highway Adventures mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunudur

Dungeon Highway Adventures eğer sürükleyici bir sonsuz koşu oyunu oynamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Dungeon Highway Adventures, retro tarzın tercih edildiği oyunların başarılı bir temsilcisi. Sevimli 8 bit grafiklerle ve chiptune tarzı müziklerle hem göze hem de kulağa hitap eden Dungeon Highway Adventures'da derin zindanlarda kendine yol açmaya çalışan bir büyücünün hikayesine tanık oluyoruz. Büyücümüz zindan kapılarından geçmek için yüzlerce canavarla savaşırken son hızda ilerliyor. Biz de onu yönlendirerek engellere çarpmasını önlüyor ve bölüm sonuna doğru ilerliyoruz. 

Dungeon Highway Adventures hızlı ve heyecan dolu bir oynanışa sahip. Oyunun reflekslerinizi test ettiğini söyleyebilirim. Kahramanımızı cihazımızın hareket sensörüyle sağa ve sola doğru yönlendirirken ekrana dokunarak ateş ediyoruz. Duvarlara, ağaçlara ve kayalara çarpmamak için sağa - sola kaçıyor, canavarları yok etmek için sihirli asamızla ateş ediyoruz. Oyun içerisinde büyülü silah ve eşyalar satın alabiliyoruz. Bu silahlar farklı engelleri aşmamıza yardımcı oluyor.

Dungeon Highway Adventures içerisinde çok sayıda bölüm yer alıyor. Akıcı bir şekilde çalışan oyunu oynadıktan sonra elinizden bırakmakta güçlük çekiyorsunuz.