Dungeon Trackers

Dungeon Trackers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dungeon Trackers, 5 farklı elemente ait güçlere sahip olan kartlar ile oluşturacağınız destenizi rakiplere karşı kullanacağınız eğlenceli bir iOS kart oyunu.

Dungeon Trackers, kart oyunu oynamayı sevenlerin iPhone ve iPad'lerine ücretsiz olarak indirip keyifli bir şekilde oynayacaklarını düşündüğüm başarılı bir iOS kart oyunu.

Sahip olduğu grafikler ve oyun yapısı nedeniyle diğer kart oyunlarından ayrı bir köşede durmayı başaran Dungeon Trackers, özellikle anime severler tarafından çok beğeniliyor. Strateji ve RPG oyunu olarak da nitelendirilen bu oyundaki amacınız güçlü bir kart destesi oluşturarak hem diğer oyunculara karşı hem de arkadaşlarınıza karşı üstünlük kurmak.

Güçlü bir kart destesi elde etmek için ise oldukça uğraşmanız gerekiyor. Destenizde bulunacak kart seçenekleri toplamda 380 üzerinde. Ayrıca bu kartlarda ateş, su, odun, şimsek ve karnalık gibi güç özellikleri de bulunuyor ve her birinin etkisi farklı.

Arkadaşlarınız ile ister karşılıklı kapışabileceğiniz isterseniz de bir araya gelerek bosslara karşı savaşabileceğiniz oyun sayesinde iOS mobil cihazlarınızı kullanarak oldukça eğlenceli vakit geçirebileceğinizi düşünüyorum. Eğer kart, strateji ve RPG oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Dungeon Trackers tam size göre bir oyun diyebilirim.

Rahat kontrol mekanizması sayesinde kartları istediğiniz şekilde kullanma imkanı sunan oyunda kartların da tasarım kalitesi üst seviyede. Düzenli olarak güncellenen oyuna yeni kartlar eklenmeye devam ediyor ve böylece oyunun heyecanı hiç bitmiyor. Siz de hemen iPhone ve iPad'lerinize indirerek ücretsiz oynamaya başlayabilirsiniz.