Duorey

Duorey
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Duorey'i kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan hiç zorlanmadan müzik paylaşımlarınızı gerçekleştirebilir ve dostluklar edinebilirsiniz.

Duorey uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızdan kullanabileceğiniz bir müzik keşfetme ve aynı zamanda sosyal ağ uygulaması olarak hazırlanmış ve ücretsiz olarak sunuluyor. Hem kolayca kullanılabilen arayüzü hem de çok sayıda işlevi sayesinde müzik tutkunlarının severek kullanacaklarına inanıyorum.

Uygulamada kendi profilinizi açtıktan sonra diğer kullanıcıları takip edebiliyor, onların müzik listelerini inceleyebiliyor ve şarkıları dinlemeye başlayabiliyorsunuz. Hem iTunes hem de SoundCloud desteği sayesinde müzik dinleme esnasında hiç bir sorunla karşılaşmak da mümkün değil.

Elbette listeleri takip etmek, beğenmek, paylaşmak gibi pek çok sosyal ağ işlevi de uygulamada mevcut. Her kullanıcının kendi profili olduğu için başkalarını arkadaş olarak eklemek ve yeni dostluklar kurmak da uygulamanın izin verdiği olanaklar arasında yer alıyor.

Fakat uygulamanın çalışması esnasında internet bağlantınızın olması gerektiğini unutmamalısınız. Eğer çok fazla müzik dinlemeyi planlıyorsanız 3G yerine Wi-Fi bağlantısını kullanmanız daha iyi olacaktır. Zira devamlı olarak müzik dinlemek kotalı kullanıcıların kotasının bitmesine sebep olabilir.

Yeteri kadar kişiselleştirme seçeneğine sahip olan Duorey, aynı zamanda kendi müzik paylaşımlarınızı tüm dostlarınıza da ulaştırmak için kullanılabiliyor. Göz atmadan geçmeyin derim.

YORUMLAR