Dustoff Heli Rescue 1.2 (ios)

Dustoff Heli Rescue

1.2
Dustoff Heli Rescue
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dustoff Heli Rescue, Minecraft benzeri bir görünüme sahip olan bir mobil helikopter savaşı oyunudur

Dustoff Heli Rescue eğer Rambo filmlerindeki gibi aksiyonun içerisine dalmak isterseniz sizde bağımlılık yaratabilecek kapasiteye sahip olan bir mobil helikopter savaşı oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir helikopter oyunu olan Dustoff Heli Rescue temel olarak Minecraft benzeri bir görünümü bolca aksiyon ile birleştiriyor. Oyunda Vietnama yolculuk ediyoruz ve tehlikeli görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Bu görevlerde düşman üslerini basarak tutsak olan askerlerimizi kurtarmaya, özel kargoları ele geçirerek nakliye etmeye veya düşman konvoylarını durdurmaya çalışıyoruz. Bu işleri yaparken düşman birlikleri ve savunma sistemleri bize saldırmakta. Bu nedenle bir yandan düşman ateşinden kaçmamız, diğer yandan da ateş ederek düşman askerlerini, jiplerini, tanklarını ve anti hava savunma sistemlerini vurmamız gerekiyor.

Dustoff Heli Rescue'da piksel piksel görünen grafikler kullanılmış. Bu grafikler bize oyunu Minecraft evreni içerisinde oynuyormuşuz hissi veriyor. Oyun içerisinde farklı helikopter seçeneklerini kullanabilirken bu helikopterleri farklı silahlarla donatabiliyoruz. Oyunda günün farklı zamanlarında savaşabilmekteyiz. Gece, gündüz, günbatımı gibi vakitlerde fakrlı hava şartlarıyla da karşılaşbilmeniz mümkün.

Dustoff Heli Rescue kolay bir şekilde oynanabiliyor ve yüksek eğlenceyi mobil cihazlarınıza taşıyor.

YORUMLAR