Dwarven Den

Dwarven Den
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dwarven Den, bulmaca ve aksiyon oyunu detaylarını başarıyla kombine eden ücretsiz bir iOS oyunudur.

Dwarven Den ücretsiz olarak iPhone ve iPad cihazlarınıza indirebileceğiniz, bulmaca ve az da olsa aksiyon öğeleri içeren keyifli bir oyundur.

Oyunda tuzaklara düşürülmüş ve tutsak edilmiş cüceleri kurtarmak üzere yola çıkıyoruz. Elimizde bulunan teçhizatla yolumuzdaki engelleri kazıyor ve kurtarmamız gereken cücelerin saklandığı yerlere yolculuğa başlıyoruz. Oyunda az da olsa bir Minecraft havası seziliyor. Bunun sebebi kübik materyalleri elimizdeki kazmayla kazarak yol açmaya çalışıyor olmamızdan kaynaklanıyor olabilir.

Oyunda dikkat etmemiz gereken birkaç ayrıntı mevcut. Bunlardan biri kazmayı her savuruşumuzda enerji kaybettiğimiz. Enerji depolamak için renkli kristalleri kazabiliyoruz. Ekipmanımızı ne denli yükseltirsek o kadar fazla kristal taşıyabiliyoruz. Oyun kolay başlıyor fakat ilerledikçe zorlu bulmacalarla karşılaşıyoruz. Bunları çözmek için hem dikkatli olmalı hem de geliştirilmiş ekipmanlara sahip olmalıyız. Tıkandığımız durumlarda bomba kullanabilir ve çevredeki taşları patlama yaratarak yok edebiliriz.

İzometrik bakış açısına sahip olan oyunda çok sayıda güçlendirme ve bonus bulunuyor. Cüce dostlarımızı kurtarmaya çalışırken bu ödülleri de toplamalıyız aksi halde işimiz zorlaşabilir.

YORUMLAR