e-Nabız 2.0.2 (ios)

e-Nabız

e-Nabız
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    1,289

  • Üretici

    T.C. Sağlık Bakanlığı

e-Nabız, iPhone ve iPad kullanıcılarının kişisel sağlık bilgilerine 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilecekleri resmi ve ücretsiz iOS sağlık uygulaması.

e-Nabız, kişisel sağlık bilgilerinize hem sizin ulaşmanızı hem de istediğiniz yakınlarınızın ve doktorunuzun internet üzerinden ulaşabilmesini sağlayan yararlı ve ücretsiz bir iOS sağlık uygulaması.

Sağlık Bakanlığı tarafından hizmete geçirilen bu servis sayesinde sağlık kuruluşlarından toplanan tüm sağlık verileriniz tek bir ortamda toplanıyor ve dilediğiniz zaman kontrol edebiliyorsunuz.

Uygulama üzerinde yer alan sağlık bilgileriniz arasında; konulan teşhişler, yapılan tahliller ve sonuçları, kullandığınız ilaçlar, reçete bilgileri ve daha bir çok bilgi bulunuyor.

e-Nabız iPhone'da nasıl kullanılır?

Uygulamayı kullanarak servise erişebilmeniz için e-Nabız ya da e-Devlet şifrenizin olması gerekiyor. Eğer daha önce e-Devlet şifrenizi almadıysanız, en yakın PTT şubesinden alabilir ya da aile hekiminizden geçici e-Nabız şifrenizi isteyebilirsiniz.

Kişisel sağlık uygulaması olarak hizmete geçen e-Nabız, Türkiye'nin sağlık sektöründe atılan en başarılı adımlarından bir tanesi. Kişilerin diledikleri zaman sağlık bilgilerine ulaşmasını sağlayan uygulama, aynı zamanda istediğiniz tanıdıklarınıza ve doktorlara da izin vererek onların da verilerinize erişebilmesini sağlıyor.

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulamayı iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

e-Nabız iPhone indir

e-Nabız uygulamasını iPhone ve iPad üzerinde kullanmak için öncelikle sitemizin sol tarafında yer alan yeşil renkli e-Nabız indir tuşuna basmanız gerekiyor. Ardından karşınıza çıkan ekranda normal bir uygulama indirir gibi uygulamayı cihazınıza indiriyorsunuz.

İndirme işlemi bittikten sonra otomatik kurulumun tamamlanmasını bekliyorsunuz. Kurulumun tamamlanmasıyla uygulama kullanılabilir hale geliyor. Uygulamaya tıkladıktan sonra ilk iş e-Devlet şifreniz ile giriş yapıyorsunuz. Giriş işleminin ardından uygulamanın ana ekranında güncel sağlık durumunuza dair bilgileri alabilirsiniz.

YORUMLAR