e-Nabız 2.0.2 (ios)

e-Nabız

e-Nabız
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

e-Nabız, iPhone ve iPad kullanıcılarının kişisel sağlık bilgilerine 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilecekleri resmi ve ücretsiz iOS sağlık uygulaması.

e-Nabız, kişisel sağlık bilgilerinize hem sizin ulaşmanızı hem de istediğiniz yakınlarınızın ve doktorunuzun internet üzerinden ulaşabilmesini sağlayan yararlı ve ücretsiz bir iOS sağlık uygulaması.

Sağlık Bakanlığı tarafından hizmete geçirilen bu servis sayesinde sağlık kuruluşlarından toplanan tüm sağlık verileriniz tek bir ortamda toplanıyor ve dilediğiniz zaman kontrol edebiliyorsunuz.

Uygulama üzerinde yer alan sağlık bilgileriniz arasında; konulan teşhişler, yapılan tahliller ve sonuçları, kullandığınız ilaçlar, reçete bilgileri ve daha bir çok bilgi bulunuyor.

Uygulamayı kullanarak servise erişebilmeniz için e-Nabız ya da e-Devlet şifrenizin olması gerekiyor. Eğer daha önce e-Devlet şifrenizi almadıysanız, en yakın PTT şubesinden alabilir ya da aile hekiminizden geçici e-Nabız şifrenizi isteyebilirsiniz.

Kişisel sağlık uygulaması olarak hizmete geçen e-Nabız, Türkiye'nin sağlık sektöründe atılan en başarılı adımlarından bir tanesi. Kişilerin diledikleri zaman sağlık bilgilerine ulaşmasını sağlayan uygulama, aynı zamanda istediğiniz tanıdıklarınıza ve doktorlara da izin vererek onların da verilerinize erişebilmesini sağlıyor.

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulamayı iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.