EA SPORTS UFC 1.1 (ios)

EA SPORTS UFC

1.1
EA SPORTS UFC
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

EA SPORTS UFC mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir dövüş oyunudur

EA SPORTS UFC eğer eğlenceli ve güzel görünümlü bir dövüş oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan EA SPORTS UFC'de bir MMA dövüşçüsü olarak ringe çıkıyoruz ve rakiplerimizi birer birer yenerek şampiyon olmak için mücadele ediyoruz. MMA dövüş sporunun resmi ligi olan UFC'de mücadele ettiğimiz EA SPORTS UFC içerisinde bizi gerçek MMA sporcuları bekliyor. Bu ünlü dövüşçülerle UFC kariyerimize başlangıç yapabiliyoruz ve her kazandığımız dövüş ile dövüşçümüzü geliştirebiliyoruz.

EA SPORTS UFC'de MMA, yani mixed martial arts - karma dövüş sanatları türünde dövüşler gerçekleştiği için dövüşçülerimiz kendi dövüş stillerine sahipler. Farklı dövüş sanatlarındaki teknikleri birleştiren MMA sporunun bu yönü sayesinde EA SPORTS UFC bize zengin bir içerik sunabiliyor; MMA dövüşçülerinin kendileriyle özdeşleşmiş olan hareketlerini oyun içerisinde kullanabiliyoruz. Oyunda dövüşebilmek için ekrana dokunuyoruz veya özel hareketleri gerçekleştirmek için parmağımızı ekranda sürüklüyoruz. Kontroller genel olarak oldukça basit.

EA SPORTS UFC'nin grafikleri mobil cihazlarımızın sınırlarını zorlamakta. Dövüşçülerin modellemeleri ve dövüş animasyonları oldukça yüksek kaliteye sahip. Oyunun tek eksi yönü ise uygulama içi satın alım işlemlerinin anlamsız derecede pahalı olması.