Earn to Die 2 1.0.11 (ios)

Earn to Die 2

Earn to Die 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Earn to Die 2 oldukça eğlenceli bir yarış oyunu

Earn to Die 2 aksiyon ve yarış öğelerini birleştiren ve boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmenize imkan tanıyan bir mobil zombi oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan Earn to Die 2'de bir zombi istilası sonucu kurtulmaya çalışan bir kahramanı yönetiyoruz. Şehir zombiler tarafından istila edildiğinde kurtulmak için bir çıkış yolu arıyoruz. Kurtuluşa giden gemi ise şehrin öteki ucunda yer alıyor. Bu gemiye ulaşmak o kadar da kolay değil; çünkü her sokak ve köşe zombiler tarafından işgal edilmiştir. Bu yüzden silahlarla donatılmış aracımıza atlıyoruz ve bir yandan zombilere ateş ederken diğer yandan rampalardan uçarak engelleri aşmaya ve yolumuza devam etmeye çalışıyoruz.

Earn to Die 2'de oyunculara farklı araçları kullanabilme imkanı veriliyor. Araçlar hasar aldığında patlayabiliyor, bu nedenle yolumuzdaki engellere dikkat etmemiz gerekiyor. Kullandığımız araçları geliştirebilmemiz de mümkün.

Earn to Die 2 oldukça güzel 2 boyutlu grafiklere sahip. Oyunda ekranda yatay olarak ilerlemekteyiz. Uzun bir senaryo modunun oyuncuları beklediği Earn to Die 2 eğer farklı bir yarış tecrübesi yaşamak isterseniz hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR