EasilyNote

EasilyNote
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

EasilyNote, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kolayca notlar almanızı sağlayan kullanışlı ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

EasilyNote, not alma işleriniz için kullanabileceğiniz kullanışlı bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Uygulama iOS kullanıcılarının kolay ve hızlı bir şekilde not almasına yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Nerede olduğunuz veya ne zaman olduğu hiç önemli değildir. Uygulamayı kullanarak gayet kolay ve hızlıca notlar alarak daha sonra okuyabilirsiniz.

Uygulamanın en önemli özellikleri ise not alma dışında sahip olduğu fotoğraf çekme ve ses kaydetmedir. Eğer not almak yerine fotoğraf çekmek veya ses kaydetmek daha kolayınıza geliyorsa, yazmak yerine kolayca fotoğraf çekebilir veya ses kaydedebilirsiniz. EasilyNote ile kullanıcılar notlarını Facebook ve Google+ üzerindeki arkadaşları ile de paylaşabilirler.

Özellikler:

  • Zaman kaybetmeden kolayca not alma
  • Fotoğrafları, ses kliplerini ve yazıları birleştirerek detaylı notlar hazırlamak
  • Sosyal medya entegrasyonu
  • Detaylı olarak yapılacak listesi hazırlama

Kullanıcılara bir çok yararlı özellik sunan EasilyNote, sık sık not alanların veya detaylı not alma uygulaması arayanların tercih edebileceği kullanışlı bir iOS not alma uygulamasıdır. Sizde sürekli küçük notlar alma ihtiyacı duyuyorsanız, EasilyNote uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR