Easy Backup

Easy Backup
ÜCRETSİZ
2  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe , İngilizce , Almanca , İsveççe , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

 • TOPLAM İNDİRME

  1,639

 • Üretici

  MDroid Apps

Easy Backup, tek dokunuşla rehberinizin bir yedeğini almanızı sağlayan ücretsiz, hızlı ve basit bir uygulamadır.

Easy Backup, dünya genelinde en çok kullanılan rehber yedekleme uygulamasıdır. Akıllı telefonlardaki en önemli veriler arasında olan ve yanlış bir hareketinizle saniyeler içerisinde silinebilecek rehberinizi güven altına almanıza yardımcı olan uygulamanın hem kullanımı basit hem de ücretsiz.

1 milyon kişi tarafından kullanılan ve App Store’daki en başarılı rehber yedekleme uygulaması Easy Backup, tek dokunuşla yüzlerce kişiden oluşan rehberinizi yedekleme kolaylığı sunar. Rehberinizin bir yedeğini e-posta olarak kendinize gönderebilir veya Dropbox, Google Drive hesaplarınıza aktarabilirsiniz. Rehberizi dışa aktarmanın yanı sıra Exchange, iCloud hesaplarınız arasında da taşıyabilirsiniz.

Yeni bir iPhone modeline geçerken oldukça işinize yarayacak bu uygulama yedekleme almanın dışında rehberinizi düzenlemeniz için bazı seçenekler sunuyor. Rehberinize iki kere kaydedilmiş kişilerinizi bulabilir ve birleştirebilir, isimsiz ve iletişim bilgileri olmayan kişilerinizi görebilir ve kaldırabilirsiniz.
Türkçe dahil (Çeviri bana başarılı gelmedi.) 15 dili destekleyen uygulama ile rehberiniz her zamanda güvende. Hem kullanımı basit hem de ücretsiz bir rehber yedekleme uygulaması arıyorsanız Easy Backup işinizi fazlasıyla görecektir.

Easy Backup Özellikleri:

 • Tek dokunuşla hızlı rehber yedekleme
 • Rehber yedeğini e-posta olarak gönderme, Dropbox, Google Drive'a aktarma
 • Rehberdeki yinelenen kişileri bulma ve kaldırma
 • Son yedekleme zamanını gösterme

YORUMLAR