EasyMeasure 12.1.3 (ios)

EasyMeasure

EasyMeasure
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz olarak sunulan EasyMeasure ile mekanların ve objelerin boyutlarını zahmetsizce ölçebilir ve ölçümlerinizi farklı kanallar üzerinden paylaşabilirsiniz.

EasyMeasure akıllı telefonların ve tabletlerin sahip olduğu üstün teknolojileri sonuna kadar kullanan bir ölçüm uygulamasıdır. Ücretsiz olarak sunulan EasyMeasure sayesinde sadece cihazınızın kamerasını kullanarak nesnelerin ve mekanların ölçüm işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Kullanıcı dostu arayüzünde akıllıca yerleştirilmiş olan ölçüm bileşenleri kullanıcılara her türlü bilgiyi veriyor. Uyuglamayı kullanabilmek için EasyMeasure'ı çalıştırdıktan sonra cihazınızı ölçüm yapmak istediğiniz yere veya nesneye doğru tutmanız gerekiyor. Bu kadar basit ve hızlı.

EasyMeasure'ı kullanarak yaptığınız ölçümleri fotoğraf olarak kaydedebilir ve çeşitli kanallar üzerinden dilediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz. Metre ve inç desteği bulunan uygulamada nasıl ölçüm yapılacağını gösteren bir animasyon da bulunuyor. Bu animasyon oldukça bilgilendirici bir şekilde hazırlanmış ve ihtiyaç olan her şeyi gösteriyor. Karanlık ortamlarda kullanabileceğiniz flaş özelliği de es geçilmemiş.

Özet olarak dekorasyon ve inşaat işinde görev alan kişilerin güvenle kullanabileceği EasyMeasure hayatı kolaylaştıran özelliklerle donatılmış kapsamlı bir ölçüm uygulaması.