easyTitler

easyTitler
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

easyTitler, iOS kullanıcılarının fotoğraflarına kolayca yazılar ve efektler eklemesine olanak sağlayan bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

easyTitler, fotoğraflarınıza yazı ve efekt eklemenin en yaratıcı yollarından bir tanesi olarak iOS platformunda kullanımı kolay bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde oldukça rahat bir şekilde fotoğraflarınıza yazı ve efekt ekleyebileceğiniz easyTitler tamamen ücretsiz.

Uygulama ile yapmanız gereken şey ilk olarak bir fotoğraf çekmek veya varolan fotoğraflardan birini seçmek. Daha sonra fotoğrafın üzerine eklemek istediğiniz yazı veya efekti belirlemek. Bu işlemden sonra eklediğiniz yazı veya efektin rengini belirleyerek oluşturduğunuz yeni fotoğrafı sosyal ağlar üzerinden paylaşabilirsiniz.

Tüm resim formatları ile çalışan uygulama, fotoğraflarınızı düzenleyebilmeniz için size pek çok seçenek sunmaktadır. Dilerseniz resimlerinize sıralı numaralar bile ekleyebilirsiniz. Kullanıcılar fotoğrafların yönünü değiştirebilir, boyutu ile oynayabilir veya içerisindeki yazıların yerini değiştirebilir.

easyTitler içerisinde 49 farklı yazı türü bulunmaktadır. Bu 49 yazı türünden fotoğrafınıza en uygun olanı seçerek daha sonra rengini belirleyip bir kaç saniye içerisinde fotoğrafınıza ekleyebilirsiniz. Renk seçmek için renk paletini kullanabilir veya resim üzerindeki renklerden seçim yapabilirsiniz. Fotoğraflara eklediğiniz yazıların şeffaflık ayarlarını düzenleyerek resim üzerinde büyük etkiye sahip olmalarını engelleyerek daha az görünür yapabilirsiniz. Yazı türleri dışında pek çok farklı efektle sahip olan uygulama ile birbirinden etkileyici ve yaratıcı fotoğraflar meydana getirebilmek mümkün.

Fotoğraflarınıza yazı ve efekt ekleme işlemleri tamamen bittikten sonra, Facebook, Twitter, Flickr veya E-posta yolu ile paylaşarak tüm arkadaşlarınıza ne kadar yaratıcı olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Sizde fotoğraflarınızı düzenlemek ve etkileyici yazılar ile efektler eklemek isterseniz, iPhone ve iPad'lerinize easyTitler uygulamasını hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR