eBroşür 1.4 (ios)

eBroşür

1.4
eBroşür
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

eBroşür, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde farklı markaların sunduğu broşürleirn tamamını görüntüleyebileceğiniz ücretsiz bir iOS broşür uygulaması.

eBroşür, marketlerden teknoloji mağazalarına kadar bir çok markanın sunduğu fırsat ve kampanyalardan yararlanabilmeniz için hazırlanın bir iOS online broşür uygulaması.

Tamamen ücretsiz olarak yayınlanan eBroşür uygulaması sayesinde iPhone ve iPad'lerinizi kullanarak takip etitğiniz markaların broşürlerini güncel şekilde görebiliyorsunuz.

Normalde evde ya da ofiste kapıya bırakalına dergi şeklindeki broşürleri açıp bakmak artık demode oldu ve çevremde yapan kişi sayısı oldukça düşük. Aynı işlem mobil cihazlar üzerinde de çok eğlenceli olmamasına rağmen eBroşür uygulaması sunduğu tasarım ile biraz da olsa broşür kurcalamayı keyifli hale getiriyor diyebilirim.

Uygulama içerisinde yüzden fazla markanın broşürüne ulaşabilmeniz mümkün fakat daha da önemlisi uygulama üzerinde ürün bazlı aramalar yaparak hem aradığınız ürünü kolayca bulabiliyor hem de farklı mağazalardaki fiyatlarını karşılaştırarak tasarruf yapabiliyorsunuz.

Detaylı bir şekilde hazırlanan eBroşür uygulama sayesinde beğendiğiniz ürün ve markaları favorilerinize ekleyerek daha sonra kontrol etmeniz gerektiğinde daha hızlı ulaşabilmeniz mümkün.

Kampanya, indirim ve avantajlardan yararlanmayı seven ve ürünler ile birlikte fiyatlarını değerlendirip karşılaştırmalar yapan bir iPhone ve iPad sahibiyseniz bu uygulama tam size göre.

YORUMLAR