Eco Birds 1.1 (ios)

Eco Birds

1.1
Eco Birds
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eco Birds bağımlılık yapıcı bir beceri oyunudur

Eco Birds eğer iOS uygulama marketi üzerinden Flappy Bird'ün kaldırılmasına üzüldüyseniz size aradığınız eğlenceyi sunabilecek bir mobil beceri oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Eco Birds'de çevrenin katledilmesine karşı isyan eden ce doğayı kurtarmaya çalışan kuşların hikayesine tanık oluyoruz. Kahramanlarımız bir gün ağaçları üzerinde dinlenirken baltalı adamlar ağaçları keserek yuvalarını yok ediyoruz. Bunun üzerinde kuşlarımız da evsiz kaldıkları için intikam arayışına başlıyorlar. Kahramanlarımız intikamlarını alabilmek ve doğayı kurtarabilmek için pislik yapmaktan kaçınmıyorlar ve bir yandan uçarak diğer yandan ağaç kesen düşmanlarını pislikleriyle bombalıyorlar. Biz de bu eğlenceye ortak oluyoruz. 

Eco Birds'de ekrana dokunduğumuzda kahramanımız yükseliyor. Karşımıza engeller çıktıkça yükselmemiz ya da alçalmamız gerekiyor. Alçalmak için herhangi birşey yapmamıza gerek yok. Ekrana dokunmadığımız sürece kuşumuz alçalıyor, tabi yere düşmememiz de gerekmekte. Ekrana dokunduğumuzda kuşumuz bir yandan da pisliyor ve yükünü bırakıyor. Eğer ağaçları kesen işçilerin üzerine pislersek bonus puan kazanıyoruz.

YORUMLAR