EczaPlus

EczaPlus
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

EczaPlus sağlık sektöründe yer alanların ihtiyaç duyabilecekleri tüm bilgilere kolayca ulaşabilmelerini sağlayan kapsamlı bir rehber.

EczaPlus, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanılmak amacıyla geliştirilmiş kapsamlı bir ilaç bilgi sistemi olarak öne çıkıyor.

Sağlık sektöründe aktif olarak görev yapanlar veya öğrenciliğini sürdürenler için mükemmel bir rehber olma niteliği taşıyan bu uygulama sayesinde sağlık sektörü hakkındaki en güncel bilgilere, ilaçlara, araştırma bulgularına ve eczacılık bilgilerine erişim sağlayabiliyoruz.

Uygulamanın arayüz tasarımı kullanıcıların herhangi bir karışıklık yaşamasını engelliyor ve tüm bilgilere kolayca erişebilmemizi sağlıyor. Gelişmiş arama fonksiyonu sayesinde ilaç adına göre, firmaya göre, endikasyona göre, ATC koduna göre veya barkoda göre aramalar gerçekleştirebiliyoruz.

Aramalarımız sonucunda eşdeğer ilaçlar, etken madde, ATC kodları, ICD-10 kodları, menşei, ruhsat tarihi, perakende fiyatları, kamu fiyatları, üretici adresi, reçete tipi, hamilelik kategorileri, kamu no ve ilacın piyasa durumu gibi bilgilere erişim sağlayabiliyoruz.

EczaPlus uygulaması sayesinde aynı zamanda hastane ve eczane bulma gibi işlemleri de gerçekleştirebiliyoruz. Saydıklarımıza ek olarak daha pek çok bilgiyi de beraberinde getiren EczaPlus'ı sağlık sektöründe yer alan veya almak isteyen herkes kullanmalı.

YORUMLAR