eDreams 3.2.0 (ios)

eDreams

eDreams
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

eDreams, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir seyahat uygulamasıdır.

eDreams, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz başarılı bir seyahat uygulamasıdır. Yolculuklarınızda size yardımcı olacak ve çok daha rahat geçmesini sağlayacak bir uygulama olan eDreams'i beğeneceğinizi düşünüyorum.

Orijinalinde bir web sitesi olan eDreams daha sonra mobil uygulamaları ile de kullanıcıları ile buluşmuş. 1 milyona yakın kullanıcıya sahip olan uygulamanın iOS versiyonu ile de seyahatlerinizi kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz.

Sık sık yolculuğa çıkıyorsanız her zaman için en ucuz uçak bileti ve otel odasını bulmak normal olarak işinize geliyordur. eDreams de işte size bunu sağlamak amacıyla geliştirilmiş bir uygulama. Seyahatlerinizi daha ucuza getirerek daha uzun tutabiliyor ve gezme hayallerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Uygulamanın aynı zamanda şık tasarımı ve kullanıcı dostu arayüzü de dikkat çeken bir diğer özelliği diyebilirim. Aradığınız her şeyi uygulama üzerinden kolayca bulabiliyorsunuz. Daha önce yaptığınız aramalara göz atabiliyor, yolcu ve iletişim bilgilerini daha sonraki yolculuklarınız için saklayabiliyorsunuz.

Uygulamada 197 ülkede 400 binden fazla otel bulunuyor. Bu ülkeler arasında Türkiye'nin de olduğunu söylemeliyim. Bununla birlikte uygulamanın Türkçe desteğinin olması da bir diğer artı özelliği diyebilirim.

Uygulama üzerinden rezervasyon yapabileceğiniz gibi direk olarak kredi kartınızla satın alma veya kiralama şansına da sahipsiniz. Ayrıca uçak bileti, otel gibi bilgilerinizi arkadaşlarınızla da paylaşabiliyorsunuz.

Kısacası seyahatle ilgili her türlü ihtiyacınızı karşılayacak olan bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR