eFinans Mobil

eFinans Mobil
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    40

  • Üretici

    eFinans A.Ş.

eFinans Mobil, e-Fatura kullanıcılarının gelen ve giden faturalarını mobil cihazlarından kontrol edebildikleri bir uygulamadır.

eFinans Mobil, elektronik faturalarınızı telefon ve tabletinizden sorgulama ve görüntüleme kolaylığı sunan bir Finansbank hizmetidir. Finansbank kullanıcı kodu ve parolanızı girerek kullanabileceğiniz uygulama ile hem tarafınıza gelen hem de gönderdiğiniz faturaları takip edebilirsiniz.

eFinans Mobil, e-Fatura kullanıcılarına yönelik hazırlanmış, gelen ve giden faturaları tarih aralığına, gönderen kişiye göre listeleme imkanı sunan bir uygulama. Fatura Görüntüleme bölümünden giden ve gelen faturalarınızı inceleyebilir, Son Ödemesi Yaklaşanlar bölümünden de son ödeme tarihi yaklaşan faturalarınızı görebilirsiniz. Detaylı filtreleme sayesinde de gelen ve giden faturaların belirlediğiniz tarihe göre, TC ve Vergi Kimlik numarasına göre, tutara göre sıralanmasını sağlayabilirsiniz.

eFinans Mobil uygulaması iki aşamalı doğrulama gerektirdiğinden oldukça güvenlidir. Faturalarınızı görüntüleyebilmek için kullanıcı kodu ve şifrenizin yanı sıra adınıza kayıtlı numaranıza gönderilen kısa mesajdaki şifreyi girmeniz gerekmektedir.

YORUMLAR