EggBooth 2.4 (ios)

EggBooth

2.4
EggBooth
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

EggBooth kendinizi veya arkadaşlarınızı birer yumurta kafaya dönüştürebileceğiniz bir kamera uygulamasıdır

EggBooth kullanıcılara yüzlerini bir yumurtaya monte etme imkanı tanıyan bir mobil kamera uygulamasıdır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir fotomontaj uygulaması olan EggBooth sayesinde kendinizi veya arkadaşlarınızı bir yumurta kafaya dönüştürerek eğlenceli anlar yakalayabilir ve komik şakalar yapabilirsiniz. Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan EggBooth bu işi kolayca yapabilmenize imkan tanıyor.

EggBooth ile iOS cihazınızda depoladığınız fotoğrafları kullanabileceğiniz gibi uygulama aracılığıyla yeni bir fotoğraf çekip kullanabilirsiniz. Otomatik yüz tanımlama özelliğine sahip olan EggBooth yüz hatlarınızı otomatik olarak belirleyebiliyor ve yumurta üzerine yerleştirebiliyor. Bunun yanında kendiniz de yüz hatlarınıza müdahale edebiliyor ve gözlerin, çenenin ve ağzın yerini değiştirebiliyorsunuz.

EggBooth ile yüz belirledikten sonra tek dokunuşla dönüştürme işlemini gerçekleşitirebilirsiniz. Uygulama ten renginizi de algılayarak yumurta rengini ona göre değiştiriyor. Ayrıca yumurtaya farklı kostümler giydirebiliyorsunuz. Bu kostümler iOS cihazınızı salladığınızda da değişmekte.

YORUMLAR