Eidetic 2.0.1 (ios)

Eidetic

Eidetic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eidetic, aralıklı tekrarlama tekniği ile beyin egzersizi yapmanızı sağlayan ve bu sayede hafızanızı kuvvetlendiren ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Telefon numaralarını yada benzer bilgileri hatırlarken zorlanıyorsanız, Eidetic uygulaması bu konuda size yardımcı olması için geliştirilen ücretsiz bir iOS uygulamasıdır. iOS platformunda ücretsiz olarak sunulan en yararlı uygulamalardan biri olan Eidetic, düzenli olarak beyin egzersizleri yapmanızı ve hafızanızı kuvvetlendirmenizi sağlar.

Kullanıcıların istediği bilgileri hatırlamasını kolaylaştırmak için geliştirilen uygulama içerisinde aralıklı tekrarlama olarak adlandırılan özel bir teknik bulunmaktadır. Bu teknik sayesinde sizin çin önemli olan telefon numaraları, isimleri, mekanları ve kelimeleri daha kolay hatırlayabilirsiniz.

iOS uygulama marketi üzerindeki diğer beyin egzersizi uygulamalarından çok daha farklı olan Eidetic, özellikle öğrenciler tarafından kullanıldığında oldukça yarar sağlayabilir. Uygulama egzersiz yapmanız için doğru zamanı size bildirim ile göstermektedir. Ayrıca 3 farklı seviyede egzersiz yapmanızı sağlayacak olan uygulama sayesinde, kısa süre içerisinde kelimeleri, numaraları ve ufak notlarınızı çok daha kolay bir şekilde hatırlar hale gelebileceksiniz.

iPhone ve iPad'leriniz ile kullanabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak indirerek kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.