ekşiOS 1.4.3 (ios)

ekşiOS

ekşiOS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad kullanıcıları için ücretsiz olarak sunulan gayrıresmi Ekşi Sözlük uygulaması.

EkşiOS uygulaması, Ekşi Sözlük takipçilerinin seveceklerine inandığım uygulamalar arasında yer alıyor. iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış olan uygulama sayesinde Ekşi Sözlüğü takip ederken web tarayıcısından uğraşmanıza gerek kalmıyor ve tüm başlıkları oldukça kolay bir şekilde takip edebiliyorsunuz.

Ücretsiz olarak sunulmasının yanında oldukça kullanışlı bir arayüze sahip olması da uygulamanın dikkat çeken yanları arasında. Hem başlıkları takip etmenize hem de size gelen mesajları okumanıza yardımcı olan uygulama, kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparak kişisel işlemlerinizi gerçekleştirmenize de imkan tanıyor.

Uygulamayı kullanırken hem bugün menüsü sayesinde o an aktif olan başlıkları görebiliyor, hem de gündem menüsü ile birlikte o günün en çok ilgi çeken başlıklarını inceleyebiliyorsunuz. Elbette uygulamanın çalışması esnasında Wi-Fi ya da 3G üzerinden internet bağlantınızın aktif olması gerektiğini unutmamalısınız.

Klasik Ekşi Sözlük renkleri ve teması kullanılarak hazırlanmış olan uygulama, böylece alıştığınız arayüzden vazgeçmeden herşeyi takip etmenize yardımcı oluyor. Çalışması esnasında herhangi bir performans sorunuyla karşılaşmadığımız için tüm Ekşi Sözlük takipçilerinin iOS işletim sistemli cihazlarında bulundurmaları gerektiğine inanıyorum.

YORUMLAR