El Diego

El Diego
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

El Diego, eğlenceli atmosferi ve müzikleriyle özellikle çocukların severek oynayacakları bir oyun.

El Diego, iPhone ve iPad cihazları üzerinde oynayabilecekleri eğlenceli ve komik bir beceri oyunu arayanların ilgi alanlarına girebilecek seçeneklerden bir tanesi.

Tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğimiz bu oyun temel olarak çocuklara hitap eden bir yapıya sahip. Fakat bu tarz eğlenceli oyunlar oynamaktan keyif alan yetişkinlerin de ilgisini çekebilecek niteliklere sahip.

Öncelikle oyunda son derece eğlenceli bir atmosfere yer verilmiş. Görevimiz ise cam toplar içerisinde hapsedilmiş olan zavallı hayvanları kurtarmak. Her ne kadar dramatik bir hikaye olsa da olayların ekrana yansıtılış biçimleri epey eğlenceli.

Oyunun genel dinamikleri bilardo oynar gibi çalışıyor. Cam kürelere hapsedilmiş olan hayvanları kurtarabilmek için ekranda top şeklinde duran karakterimizle küreleri deliklere sokmaya çalışıyoruz. Elbette bunu başarabilmek için hem atış şiddetini hem de hizalamayı çok iyi bir şekilde yapmamız gerekiyor.

Oyunda onlarca farklı görev var ve bu görevler git gide zorlaşıyor. İlk baştaki görevler kolay olsa da ilerledikçe önümüze engeller çıkmaya başlıyor. Beceri odaklı oyunlardan hoşlanıyorsanız El Diego farklı ve yenilikçi bir deneyim yaşamanızı sağlayacaktır.

YORUMLAR