Electro Ball

Electro Ball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Electro Ball, reflekslerine güvenen oyunseverlerin oynamaktan keyif alacağı bir seçenek.

Electro Ball, basit dinamiklere dayalı fakat oyunculara uzun süre boyunca sıkılmadan meşgul olabilecekleri bir deneyim vaat eden bir beceri oyunu. Hem iPhone hem de iPad cihazlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz Electro Ball'da çember içerisinde hareket eden bir topu yönetiyoruz.

Oyundaki temel amacımız çember üzerinde dairesel hareket yapan elektrik akımı yayan objelerden mümkün olduğunca uzun süre boyunca kaçmak. Daire içerisindeki topumuzu hareket ettirebilmek için parmağımızı ekranda sürüklememiz yeterli oluyor.

Elektrik akımı yayan parçalardan uzak durmanın yanı sıra oyunda bir de rastgele bölümlerde çıkan puanları toplamamız gerekiyor. Hem tehlikelerden korunmak hem de puanları toplamak gibi iki farklı görevi yerine getirmek zaman zaman problem olabiliyor. Hızlı refleksler oyunda başarılı olmanın temelini oluşturuyor.

Electro Ball'da kabul edilebilir grafiklere yer verilmiş fakat açıkça belirtmek gerekirse biraz daha detaylı modellemeler olsun isterdik. Buna ek olarak daha canlı renkler ve bol animasyon olsaydı, oyunun çekicilik seviyesi bir hayli artardı. Yine de sunduğu eğlenceli atmosfer ile birçok oyuncu tarafından sevilecek niteliklere sahip.