Elemental Kingdoms 1.1.0 (ios)

Elemental Kingdoms

Elemental Kingdoms
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    73

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Elemental Kingdoms, strateji ve kart oyunlarını sevenlerin eşsiz bir tecrübe yaşayabilecekleri ücretsiz bir iOS oyunudur.

Elemental Kingdoms, iPhone ve iPad'leriniz üzerinden oynayabileceğiniz ücretsiz stratejik kart oyunlarından bir tanesidir. Oyunda bulunan 200'den fazla kart arasından kendi istedikleriniz ile oluşturacağınız destenizi oynadıkça geliştirerek en güçlü desteye sahip olmanız gerekiyor.

Oyunda ister arkadaşlarınız isterseniz de diğer online oyuncular ile karşılaşarak heyecanlı savaşlar yapabiliyorsunuz. Toplamda 80 farklı bölüm bulunan oyunda, tüm bölümleri geçebilmek için kendinize özel güçlü bir kart destesi oluşturmalısınız. Bu bölümlerin haricinde kilitli olarak açmanız gereken ekstra bölüm ve zindanlar bulunmaktadır.

Kartlarınızın sahip olduğu güç ve can değerlerini arttırarak sahip olduğunuz desteyi daha da güçlendirebilirsiniz. Ayrıca kartlarınızı güçlendirerek yeni yetenekler de öğrenebilirsiniz.

Uygulamaya giriş yaptığınız hergün için sürpriz ödüller kazanıyorsunuz. Günlük bonuslardan zor bulunan özel kartlardan çıkma şansı bulunmaktadır.

Oyun içerisinde dereceli maçlara girerek rakiplerinize ne kadar güçlü olduğunuzu gösterebilirsiniz. Ayrıca düşmanlarınızın yaptığı savaşların tekrar görüntülerini izleyerek kendinize farklı strateji ve taktik geliştirebilirsiniz.

Düzenli olarak güncellenerek yeni kartlar ve özellikler eklenen Elemental Kingdoms oyununu, kart oyunlarını seviyorsanız kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim. iPhone ve iPad'leriniz üzerinden oynamak isterseniz oyunu ücretsiz olarak indirerek hemen başlayabilirsiniz.

Oyunun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

YORUMLAR