Elemental Rush

Elemental Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Elemental Rush mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Elemental Rush eğer klasik mobil streteji oyunlarından sıkıldıysanız size aradığınız eğlenceyi sunabilen bir mobil strateji oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Elemental Rush, gerçek zamanlı strateji - RTS türünü bir hayli başarılı bir şekilde mobil cihazlara aktarıyor. Oyundaki savaşlarda sahip olduğumuz birimleri savaşlar esnasında yönetebiliyor, taktiklerimizi anlık olarak değiştirebiliyoruz. Bu sayede oyun klasik mobil strateji oyunlarında göre çok daha dinamik ve heyecanlı bir yapıya kavuşuyor.

Elemental Rush'da fantastik bir hikaye güzel grafiklerle birlikte sunuluyor. Oyunda beklenmedik bir saldırıya uğrayan bir krallığın hükümdarı olarak topraklarımızı düşman saldırısından kurtarmaya çalışıyoruz. Ordumuz bu beklenmedik saldırı nedeniyle dağıldıktan sonra yeni bir ordu kurmamız ve sonrasında istila altındaki topraklarımızı adım adım geri kazanmamız gerekiyor. Bu işi yaparken de antik çağlardan kalma yaratıkların güçlerinden faydalanabiliyoruz. Özel kartlarla temsil edilen yaratıkları toplayarak kendi destemizi oluşturabiliyor ve bu destemizi savaşta kullanabiliyoruz.

Elemental Rush dilerseniz diğer oyunculara karşı mücadele edebileceğiniz, dilerseniz tek başınıza senaryo modunda oynayabileceğiniz bir strateji oyunu.

YORUMLAR