Elements: Epic Heroes

Elements: Epic Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    61

  • Üretici

    GAMEVIL Inc.

Multiplayer destekli bir hack & slash oyunu olan Elements: Epic Heroes'ta savaşan takımınızı oluşturup dünyayı saran kötülüğe karşı mücadele ediyorsunuz.

Elements: Epic Heroes, hack & slash tarzı bir oyun ama kendi türündeki diğer oyunların aksine şirin bir oyun ortamı tüm enstantanelere hakim. Rayman'den çıkmış gibi eklemsiz olan kahramanlardan oluşan takımınızla rakiplere karşı mücadele etmeniz gerekiyor. Dünyaya terör saçan karanlık lorda karşı kurduğunuz takım ile mücadele ederek barış ve huzuru geri getirmeye çalışmanız lazım. 

Oyun tamamen ücretsiz oynanabiliyor ama oyun içi satın alma seçenekleri ve reklamların da bol olduğunu eklememiz gerekiyor. Bundan rahatsız olmayacaksanız oyun son derece eğlenceli. 

Elements: Epic Heroes ilginç bir savaş sistemine sahip. RTS oynar gibi kahramanızı tıklayıp saldıracağınız rakibi seçiyorsunuz ve farklı saldırı teknikleri kullanmanız da mümkün. Ama bunun çinn öncelikle karakterlerinizin seviyelerini arttırmanız gerekiyor.

Multiplayer opsiyonu eğlenceli olan bu oyunda 4 farklı arkadaşınızı aynı oyuna çağırıp ejderhalar veya karanlık lord gibi tek başında indirmesi zor rakipleri devirebiliyorsunuz. Tek başına sınır tanımaksızın savaşmak isteyenler için ise sonsuz kule isminde bir oyun modu da mevcut. Burada hiçbir zaman bitmeyecek merdivenlerden çıkarak her kat ayrı canavarları kesmeniz gerekiyor. Artan zorluk seviyesi ile birlikte kazandığınız ödüller de cabası.

YORUMLAR