Elements of Photography 2.0 (ios)

Elements of Photography

2.0
Elements of Photography
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Elements of Photography, fotoğraf çekmeyi sevenler ve profesyonel fotoğrafçı olmak isteyenlere rehberlik yapmak için geliştirilen yararlı ve özel bir iOS uygulamasıdır.

iOS uygulama mağazasında onlarca fotoğraf düzenleme uygulaması olmasına rağmen, bu uygulamaların neredeyse tamamı kullanıcıların sadece fotoğraflarını güzelleştirmesine yaramaktadır. Kullanıcıların daha iyi fotoğraf çekmesine katkıları bulunmayan uygulamalar, çekilen fotoğraflar üzerinde otomatik değişiklikler yaparak fotoğraflarınızı güzelleştirmektedirler. Filtre ekleme ve efekt ekleme gibi işlemler oldukça basite indirgenerek güzel fotoğraf oluşturma işi kolaylaştırılmıştır. Fakat uygulama yerine kendiniz daha profesyonel ve daha güzel fotoğraflar çekmek istiyorsanız, Elements of Photography size yardımcı olacak ücretsiz bir iOS uygulamasıdır. Tabi iyi bir fotoğrafçı olmak belirli bir sürenizi alacaktır.

Uygulama içerisinde fotoğrafçılığın en ufak detaylarından en ince ayrıntısına kadar herşeyi bulabilirsiniz. Gelişmiş teknikleri öğrenerek daa iyi fotoğraflar çeker hale gelmek bu uygulama ile artık mümkün. Verdiği dersler sayesinde kullanıcıların heyecanlı olmasını sağlayan Elements of Photography, gerçekten iyi bir fotoğrafçı olmak istiyorsanız, size gerekli olan tüm araçları ve bilgileri sunmaktadır. İyi bir fotoğrafçı olmak için çıkacağınız bu serüvende pratik yaparak uygulamaya dönüştürmek en önemli iki unsurunuz olmalıdır.

Öğretme bölümü dışında öğrendiklerinizi test edebileceğiniz sınav bölümü de bulunan uygulama ile, fotoğrafçılığa dair edindiğiniz bilgileri test ederek neler öğrendiğinizin farkına varabilirsiniz. Alacağınız puana göre okumaya devam ederek sahip olduğunuz tecrübelere yenilerini ekleyebilirsiniz.

iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Elements of Photography uygulamasını, profesyonel fotoğraflar çekmek istiyorsanız kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. Uygulamanın aşağıdaki tanıtım videosunu izleyerek neler yapabileceğinize dair daha çok bilgi edinebilirsiniz.

YORUMLAR