Elevate 1.6 (ios)

Elevate

1.6
Elevate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Oyunlar ve çeşitli tekniklerle kullanıcıların bilişsel faaliyetlerini geliştirmek için özel olarak üretilen Elevate tamamen ücretsiz.

Elevate ücretsiz olarak indirip beyin egzersizleri yapabileceğiniz eğlenceli ve sade tasarımlı bir uygulamadır. Bu uygulamanın en yararları fonksiyonları arasında kullanıcıların dikkat toplama becerilerini geliştirme, konuşma ve bilgi işleme fonksiyonlarını iyileştirme ve daha pek çok fonksiyona katkıda bulunması geliyor.

Uygulama temel olarak kullanıcıların bilişsel faaliyetlerini geliştirerek hem daha verimli olmalarını hem de kendilerine olan güvenlerini artırmalarını amaçlamaktadır. Elevate bu görev için birbirinden farklı ve eğlenceli oyunlar sunmakta. Tahmin ettiğiniz gibi uygulama İngilizce olduğu için oyunlar da öyle. Yani bu uygulamadan verim alabilmeniz için orta seviye İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmekte.

Uygulamayı kullanmaya başladıktan sonra elde ettiğiniz puanlar detaylı olarak kayıt ediliyor. Daha sonra bu bölümden ne kadar puan aldığınıza bakabilir ve kaydettiğiniz gelişmeleri görebilirsiniz. Uygulamanın en iyi yanlarından birisi de zorluğu yavaş yavaş artırması. Bu sabeple daha ilk baştan pes ettirmiyor.

Başta da belirttiğim gibi uygulama son derece temiz görünen, sade bir arayüze sahip. Her yaş aralığında güvenle kullanılabilir. Siz de bilişsel yeteneklerinize katkıda bulunabilecek ir uygulama arıyor ve biraz da İngilizce biliyorsanız, Elevate'i denemenizi öneriyorum.