Elidor

Elidor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Elidor, hem Koş Meryem Koş oyununu oynayabileceğiniz hem de Elidor ürünlerini tanıyabileceğiniz eğlenceli bir iOS uygulaması.

Elidor, Unilever tarafından geliştirilerek iPhone ve iPad sahiplerine sunulan eğlenceli ve resmi bir Elidor uygulaması. Android versiyonu da bulunan uygulama eğlence kategorisinde yer alıyor ve içerisinde hem bir oyun hem de Elidor ürünleri hakkında yararlı bilgiler içeriyor.

Hem eğlendiren hem de pek çok bilgiye erişmenizi sağlayan uygulamanın içerisindeki oyunun adı "Koş Meryem Koş". Bu oyunda Meryem Uzerli'nin sizden istediği ürünleri bulmakla yükümlüsünüz. Meryem'in istediklerini bulmak için size bir dakikalık bir süre vriliyor fakat bu süreyi uzatabiliyorsunuz. Daha fazla süre kazanmak için yapmanız gereken şey ise Elidor Ekspres Spreyleri bulmak. Eğer Meryem'in hazırlanma sürecine yardım ederek istediği eşyaları verilen süre içinde bulabilirseniz Elidor'dan sürpriz ödüller de kazanma imkanınız bulunuyor. Oyunu tamamlayabilirseniz karşınıza çıkan formu doldurup hediye kazanma şansını kazanıyorsunuz.

Peki oyun dışında uygulama içerisinde ne bulabilirim diye merak ediyorsanız, onu da hemen yanıtlayayım. Elidor ürünleri hakkında bilgi alabilir ve elidor uzmanlarını tanıyabilirsiniz.

Hem eğlenceli hem de bilgilendirici bir uygulama olan Elidor'u hemen iPhone ve iPad'lerinize indirerek ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR