Ello 1.0.1 (ios)

Ello

Ello
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ello uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan reklamsız ve güvenli bir sosyal ağa erişim sağlayabilirsiniz.

Ello uygulaması, bir süredir kullanıcılara en saygılı ve reklamsız, kişisel verileri riske sokmadan bir sosyal medya deneyimi imkanı sunan Ello sosyal ağının iPhone ve iPad uygulaması olarak karşımıza çıktı. Tahmin edebileceğiniz gibi ücretsiz olarak sunulan uygulama, Ello’nun her zamanki sadeliğini ve kullanım kolaylığını da beraberinde getiriyor.

Ello’nun en dikkat çekici yanı, kesinlikle reklam içermemesi, kullanıcıların verilerini gizli gizli tutmaması, paylaşmaması ve aynı zamanda öne çıkarılan paylaşımlar gibi paylaşım türleri içermemesi. Böylelikle paylaştığınız şeylerin her zaman tüm takipçileriniz tarafından görüleceğinden emin olabiliyorsunuz. Tabii ki uygulamanın tek özelliği gizliliği korumak ya da güvenli olmak değil.

Uygulamayı kullanarak yüksek çözünürlüklü fotoğraflar, yazılar, müzikler, ses dosyaları, videolar, hareketli GIF’ler ve pek çok dosya formatındaki paylaşımları kolayca yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda çeşitli video ve yayın servisleri ile uyumlu bir şekilde çalıştığı için diğer sitelerden kopyaladığınız linklerin Ello’da sorunsuzca görüntülendiklerini söyleyebilirim.

Tabii ki en popüler sosyal ağlarda bulunan özelliklerin neredeyse hepsi de Ello’da yer alıyor. Paylaşımlara yorum yapma, beğenme, yeniden paylaşma, arkadaş arama, hayatınızdaki önemli anları işaretleme, bildirimler ve diğer sosyal ağlara da paylaşım yapabilme butonları gibi onlarca özellik Ello’nun sunabildikleri arasında.

Çalışması esnasında herhangi bir sıkıntısı bulunmayan ve akıcı bir sosyal medya deneyimi sunabilen uygulama, elbette bir internet bağlantısı gerektiriyor ancak 3G üzerinde bile herhangi bir sorunla karşılaşacağınızı sanmıyorum. Yeni bir sosyal medya uygulaması arayanlar ve gizliliğine değer verenler Ello’ya kesinlikle göz atmalılar.